Par mums

2008. gada 26. augustā Ogrē ir nodibināta, un 2008. gada 8. septembrī LRTM Uzņēmumu Reģistrā reģistrēta Izturības sporta veidu entuziastu biedrība “Ogres Slēpotāju Klubs” (īsajā variantā Ogres Slēpotāju Klubs).
Kluba pirmsākumi meklējami dažus gadus atpakaļ, kad vairāki bijušie augstas klases sportisti (tagad veterāni) nolēma, ka pietiks „skraidīt katram pa saviem krūmiem” un vajag lietas darīt kopā, jo kā zināms, spēks ir vienotībā!
Kluba dibinātāji ir cilvēki, kuri agrāk nodarbojušies ar ļoti dažādiem sporta veidiem (distanču slēpošanu, vieglatlētiku, riteņbraukšanu, triatlonu, svarcelšanu, šaušanu un pat austrumu cīņām) un nonākuši pie secinājuma, ka lai uzturētu sevi labā fiziskajā kondīcijā vislabākais ir kustības svaigā gaisā!
Mūsdienu apstākļos visdemokrātiskākie (pieejamākie un lētākie) un, kā atzīst mediķi, arī visveselīgākie un mazāk traumatiskie sporta veidi ir distanču slēpošana ziemā, un nūjošana un skriešana vasarā.
Tādēļ, lai ar šiem jaukajiem fiziskās kultūras un sporta veidiem varētu nodarboties civilizēti un organizēti arī tika nodibināts “Ogres Slēpotāju Klubs” kura darbības mērķi ir:

  1. Attīstīt distanču slēpošanu, nūjošanu un garo distanču skriešanu Ogres rajonā.
  2. Attīstīt distanču slēpošanas, nūjošanas un garo distanču skriešanas infrastruktūru Ogres rajonā.
  3. Organizēt distanču slēpošanas, nūjošanas, garo distanču skriešanas un citu izturības sporta veidu pasākumus un sacensības.
  4. Organizēt bērnu, jauniešu un pieaugušo distanču slēpošanas, nūjošanas un garo distanču skriešanas apmācību.
  5. Organizēt un nodrošināt kluba biedru dalību distanču slēpošanas, nūjošanas , garo distanču skriešanas, un citu izturības sporta veidu pasākumos un sacensībās Ogres rajonā , Latvijas Republikā, kā arī ārvalstīs.
  6. Sadarboties ar valsts, pašvaldības institūcijām un sporta organizācijām izturības sporta veidu pasākumu un sacensību organizēšanā, kā arī veselīga dzīvesveida propagandēšanā Ogres rajona iedzīvotāju vidū.

Kā viens no vienojošajiem posmiem kluba darbībā ir Ogres Zilo Kalnu distanču slēpošanas trase (sīkāk skatīt sadaļā “Trases”), kuru centīsimies uzturēt tai paredzētajiem mērķiem vajadzīgajā stāvoklī, rīkojot sezonas atklāšanas talkas, un sekojot līdzi tam, lai “citādāk domājošie” pēc iespējas mazāk postītu šo dabas parka teritorijā esošo objektu.

Aicinām visus, jaunus un “sirdī jaunus”, dāmas un kungus, visus kam interesē mūsu kluba darbība pievienoties mums, oficiāli vai neoficiāli (skatīt sadaļā kontakti).

Galvenais ir darboties un sadarboties!

Mūs atbalsta

Bitforit

 

Ogres novada pašvaldība

 

Dion Sportlab

 

Ogres vēstis visiem