29.septembrī – Lazdukalnu rudens kross

Tēmas: , , ,

21. Augusts 2013 | 3 Komentāri

29.septembrī Ogrē, dendroloģiskā parka "Lazdukalni" teritorijā, notiks Ogres novada balvu izcīņa garo distanču skriešanā - "Lazdukalnu rudens kross 2013". Starts pulksten 11.

Sakarā ar to, ka Ogres pilsētā turpinās intensīvi ielu remontdarbi, 7.septembrī paredzēto tradicionālo ielu skrējienu nav iespējams sarīkot kvalitatīvi. Taču, lai neapbēdinātu skriet un sacensties gribētājus, Ogres Slēpotāju klubs sadarbībā ar Ogres novada pašvaldību, Ogres novada sporta centru un sponsoriem rīko "Lazdukalnu rudens krosu 2013", kas notiks svētdienā, 29.septembrī, pulksten 11. Starts un finišs Ogrē, dendroloģiskā parka "Lazdukalni" teritorijā (Pavasara gatve 6, Ogre). Šoreiz sacensībās paredzētas divas distances, kas izveidotas sadarbībā ar Ogres labākajiem gargabalniekiem Renāru Rozi un Kristapu Kaimiņu – 4.5km (viens aplis jauniešiem un veterāniem), kā arī 12.8km (trīs apļi) pieaugušajiem. Katras distances trīs ātrākie un ātrākās skrējēji iegūs Ogres novada pašvaldības dāvātās balvas:
• Garajā distancē (12.8km) "Ogres novada lielā balva" – 1.vieta Ls 100; 2.vieta Ls 50; 3.vieta Ls 35.
• Īsajā distancē (4.5km) "Ogres novada mazā balva" – 1.vieta Ls 30; 2.vieta Ls 20; 3.vieta Ls 15.

Atbalstītāju balvas saņems arī visu vecuma grupu uzvarētāji, bet visi abās distancēs finišējušie dalībnieki veiksmes gadījumā varēs saņemt sponsoru dāvātās pārsteiguma balvas.

Pasākums notiks ļoti skaistā vietā, kas rudenī pati par sevi ir apskates vērta, un ļoti interesantā distancē, kurā būs jāskrien gan pret kalnu, gan lejā, gan pa pilnīgi taisnu asfaltētu ielu, gan pa paugurainu grants ceļu, gan pa parka takām. Aicinām piedalīties ne tikai skrējējus, bet arī citu sporta veida pārstāvjus un visus, kuriem tuva fiziskā kultūra. Ja kādam šķiet, ka pirmajā reizē garā distance ir par grūtu, būs arī "hobija klase", kurā varēs izmēģināt, vai un cik ātri pieveicams diezgan sarežģītais aplis.

Iepriekšējā pieteikšanās - internetā sport.proc.lv; aizpildot anketu - "nesedimajas.lv" velodarbnīcā, Mālkalnes prospektā 26, Ogrē, un veikalā "Go Sport", kas atrodas tirdzniecības centrā "Dauga". Veikals "Go Sport" ziņo, ka ikviens, kurš iepriekšējās pieteikšanās laikā iepirksies par ne mazāk kā Ls 30,- vai iegādāsies jebkurus skriešanas apavus, saņems ielūgumu uz skrējienu, bez dalības maksas. Piecdesmit santīmu no katra dalībnieka dalības maksas tiks ziedoti dendroloģiskā parka "Lazdukalni" attīstībai.

Pievieno savu komentāru

Komentāri

 • Kaspars/4brāļi 1. Oktobris 2013 14:10

  Organizatoriem - vai varbūt būs pieejamas bildes no skrējiena? iepriekš pateicos!

 • Kaspars/4brāļi 1. Oktobris 2013 14:09

  es rezultātus meklēju un atradu jau svētdienas pēcpusdienā tajā pašā vietā, kur lasīju nolikumu un pieteicos - http://sport.proc.lv/event/results/2/group

 • Kur_Ir_Rezultāti 30. Septembris 2013 20:53

  VAI NEBŪTU JAU LAIKS ARĪ NOPUBLICĒT 2013.GADA RUDENS KROSA REZULTĀTUS,
  VAI ARĪ TIE PARĀDĪSIES TIKAI PIRMS 2014.GADA RUDENS KROSA.PALDIES PAR OPERATIVITĀTI!

Šīs lapas komentāru RSS barotne | RSS barotne visiem komentāriem